POS-MET LUKS SZKARADOWO 2:0 LZS SŁUPIA KAPITULNA

- H.Tyca, P.Grzywaczewski, J.Krzyżosiak, A.Misiek, M.Misiek -

- A. Sierpowski, W.Pospiech -

Oprócz wyjściowej 11, na ławce mieliśmy do dyspozycji 5 zmienników.

Mi.Misiek, M.Kubis, J.Owczarek, D.Świentek, Ma.Misiek.

Mecz rozpoczęliśmy spokojnie, walką o każdą piłkę, systematycznie narzucając rywalą swój styl gry. Z czasem nasze akcje się zazębiały, jednak brakowało kluczowego podania w decydującym momencie. W 28 minucie po faulu przeciwnika sędzia podyktował rzut wolny z niebezpiecznej pozycji. Do piłki podszedł J.Krzyżosiak, strzelił po dalszym słupku i piłka wpadła do bramki. Obejmujemy prowadzenie. Radość nie trwała długo, bo w 40 minucie nasz obrońca K.Dębicki sfaulował zawodnika że Słupi i sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł napastnik strzelił w lewy róg bramkarza, jednak na przeszkodzie stanął J.Świentek i kapitalnie wyczuł intencje strzelca odbijając uderzenie do boku. Po strzale sędzia zakończył połowę.

W drugiej połowie rywale próbowali zagrozić naszej bramce jednak w dobrej dyspozycji nadal był nasz bramkarz. Drużyna przeciwników podchodziła coraz wyżej przez co mieliśmy coraz więcej miejsca do kontrataku, po jednym z nich J.Owczarek, który wszedł w 50 minucie strzelił po długim słupku jednak bramkarz przeniósł piłkę nad poprzeczką. Nasz trener P.Staniszewski dokonywał kolejnych zmian, dając szansę na wykazanie się naszym zmiennikom. Gra się zazębiała, i po jednej z akcji W.Pospiech strzelił niedoobrony i podwyższył nasze prowadzenie. 2:0.

W końcówce mieliśmy jeszcze swoje okazje, jednak brakowało wykończenia.

Mecz kończymy wynikiem 2:0 pewną grą i zasłużonym zwycięstwem.